Van den hoven op de Hiswa 2025 - Van den Hoven Jachtbouw

juli 2025

Van den hoven op de Hiswa 2025


Van den Hoven Jachtbouw zal van 3 tot 7 september 2025 weer aanwezig zijn op de Hiswa te Water in Lelystad, waar we de spiksplinternieuwe en 7e Executive 1700 graag aan u presenteren. Op bent van harte welkom op stand B-05. Hier kunnen we u uitgebreid informeren over wat er allemaal mogelijk is met de 1700 Mk2 serie.

Stuur een mail naar Bart of Michelle van den Hoven voor een afspraak op de Hiswa te Water of bel naar +31(0)416 319183.

De schitterende Executive 1700Mk2 te zien op de HISWA

In mei is de zevende 1700 Mk2 opgeleverd aan haar troste eigenaren. Het totaalconcept van dit motorjacht is goed uitgebalanceerd. Alles klopt gewoon aan dit schip.
Bent u opzoek naar een ruim en tijdloos 17 meter jacht dan is dit jacht een goede keuze. De combinatie van ruimte, degelijkheid, vaareigenschappen en uitstraling maken dit het meest succesvolle type van Van den Hoven Jachtbouw.

Deze 1700 Mk2 “Juus & Co” is weer anders dan de vorige. En dat maakt deze serie zo succesvol. Kom hem dus gerust bekijken op de HISWA te water.
Hij is volledig aan te passen aan uw wensen. De eigenaar heeft gekozen voor veel ‘ruimtegevoel’ en het schitterende interieur heeft een prachtige matte afwerking. Hij zal aan boord zijn tijdens de Hiswa en vertelt u er graag alles over die prachtige motorjacht en het bouwproces.
Bekijk hier de prachtige video die geschoten is voor de kust van Enkhuizen.
Stuur een mail naar Bart of Michelle van den Hoven voor een afspraak op de Hiswa te Water, of bel naar +31(0)416 319183.

De veelzijdige Voyager 56 Flybridge

De Voyager 56 Fly, die vorig jaar werd geïntroduceerd, is een opvallende verschijning in Nederland en wellicht heeft u hem ergens gezien.
De 56 Fly past met zijn romplengte van 17,30 meter goed in de Voyager line-up en is met zijn grote flybridge een echt familiejacht geworden. De gehele uitstraling van dit motorjacht past zeer goed in Middellandse Zee sferen, waar het zich met haar vaareigenschappen goed thuis voelt.
Bekijk de uitgebreide informatie zoals beeldmateriaal, lay-outs en specs op de pagina van de Voyager 56 Fly. Op de Hiswa vertelt Michelle of Bart van den Hoven u er graag alles over bij een lekker kopje koffie.
Stuur een mail naar Bart of Michelle van den Hoven voor een afspraak op de Hiswa te Water, of bel naar +31(0)416 319183.

Bouw grootste Executive vordert

Inmiddels is de stalen romp van de eerste Executive 2400 meter gereed en gaan we starten met de afbouw van de grootste Van den Hoven tot nu toe.

Het is een doorontwikkeling van de populaire Executive serie. Volledig op maat gemaakt voor de eigenaren zal dit motorjacht vooral in de Europese wateren ingezet worden, waarbij een lage doorvaarhoogte van belang is. Erg veel binnenruimte en hoogwaardig comfort kenmerken dit motorjacht dat in de zomer van 2026 opgeleverd zal worden
De eigenaren zijn vaste klanten van Van den Hoven die in 2019 de Van den Hoven Executive 2100 Chihuahua hebben laten bouwen. En daarvoor waren zijn de trotse bezitter van een Van den Hoven Executive 1700.

Het jacht zal zonder bemanning gevaren worden en is derhalve volledig afgestemd op vaarcomfort voor twee. Zo worden er volledig hydraulische systemen ingebouwd, waaronder een hydraulische boeg- en hekschroef, hydraulische stabilisatoren en hydraulische ankerlieren.
Ook zal het jacht moderner ogen, omdat meer glas in het ontwerp wordt opgenomen dan bij andere Executive-modellen.
Er bestond overigens al een eerste schets voor de Executive 2400 met Flybridge van de hand van Arnold de Ruyter die natuurlijk geheel naar eigen inzicht van de klant aangepast kan worden.

Maak een afspraak voor de Hiswa te Water 2025